przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

SPOTKANIA BIZNESOWE

2014_sniadanie_biznesowe_styczen_-_12.jpg

Raz w miesiącu Miedź zaprasza lokalnych przedsiębiorców i wszystkich członków Klubu Biznesu Miedzi na spotkania biznesowe. Są to spotkania, które mają na celu przede wszystkim integrację środowiska biznesowego, wymianę poglądów i nawiązywanie nowych znajomości biznesowych, które w przyszłością owocują współpracą między poszczególnymi firmami i otwarciem nowych szans rynkowych. Podczas spotkań odbywają się prelekcje, a w nich poruszamy istotne kwestie dotyczące prowadzenia własnego biznesu. Podczas dotychczasowych spotkań rozmawiano już m.in. o tym, jaka forma działalności gospodarczej jest najkorzystniejsza, jak zabezpieczyć firmę na okoliczność śmierci przedsiębiorcy lub jednego ze wspólników, czy też jak korzystnie i zgodnie z prawem przekazać majątek przyszłym pokoleniom. Właściciel Miedzi Andrzej Dadełło opowiadał o najlepszych sposobach inwestycji giełdowych, poruszano także ważne aspekty związane niedawną z nowelizacją ustawy o podatku VAT.

>ZOBACZ GALERĘ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA BIZNESOWEGO MIEDZI<

Podczas prelekcji oraz prezentacji nie brakuje lokalnych przedsiębiorców. Liczymy, że nasza oferta spotkań biznesowych jest na tyle atrakcyjna, że zachęci każdego przedsiębiorcę do uczestnictwa, co pozwoli mu stać się częścią ogromnej rodziny, jaką niewątpliwie jest nasz Klub.

Więcej informacji na temat Klubu Biznesu Miedzi Legnica oraz spotkań biznesowych dla przedsiębiorców udziela Pan Paweł Kościółek, e-mail: pawel.kosciolek@miedzlegnica.eu  

Zapraszamy!

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.