przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Adamietz zainspirował klubowiczów

2017_sniadanie_biznesowe_maj_-_24.jpgZa nami majowa odsłona śniadań biznesowych Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Było ciekawie w szczególności ze względu na prezentacje klubowiczów, którzy tym razem zdecydowali się szerzej przedstawić swoje oferty.

Jako pierwsza wystąpiła grupa Adamietz ze Strzelców Opolskich (z siedzibą m.in. we Wrocławiu), która pokazała klubowiczom ogrom swoich inwestycji.  Przez ostatnie 17 lat firma rozwinęła się od firmy specjalistycznej  z zakresie dachów i fasad,  do firmy prowadzącej  projekty w budowlane w pełnym zakresie GW. Adamietz na swoim koncie ma realizację obiektów  handlowych, magazynowych, biurowych,  salonów samochodowych oraz wielu innych w tym również nowoczesnych obiektów basenowych. Wielu klubowiczów było zaskoczonych rozmachem inwestycji, które realizowała do tej pory grupa, jak choćby salonu samochodowego  marki Porsche w Katowicach, czy budowy obiektu dla firmy Knauf  w Algierii.

Najnowszy model BMW 3GT Gran Turismo zaprezentował również Paweł Siezieniewski z Inchcape Motors Sp. z o.o.  Każdy z klubowiczów miał niepowtarzalną okazję na wypróbowanie możliwości pojazdu, na jazdę testową oraz uzyskanie wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu pojazdów marki BMW.

Podczas spotkania zaprezentowano trzy nowe firmy, które zdecydowały się zasilić grono przedsiębiorców Klubu Biznesu:  Fabrykę Platerów Hefra S.A. z Legnicy, Usługi Ogólnobudowlane Robert Baran z Legnicy oraz firmę Grodex, która zdecydowała się przedłużyć dotychczasową umowę z naszym klubem.

Kolejne śniadanie biznesowe już 13 czerwca. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy już teraz!

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.