przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Łatwe punkty lidera, Lidl przestraszył się Wietrzaka

2016_Liga_Biznesu_kolejka_1_-_30.JPGDo kuriozalnej sytuacji doszło przed meczem Wietrzak Team z Lidlem. Ci drudzy mimo tego, że stawili się na mecz, nie wyszli na boisko i poddali się bez walki. Na konto Wietrzaka powędrowały więc trzy punkty, Lidl natomiast został ukarany odjęciem jednego.

Kolejne trzy punkty na swoje konto dopisali Pracownicy Miedzi, którzy pokonali w poniedziałek Volvo 14:9. Dla ekipy Wojciecha Górskiego było to trzecie zwycięstwo z rzędu.

Faurecia umocniła się na fotelu wicelidera ogrywając wysoko Koleje Dolnośląskie 17:1. Aż dziewięć goli w tym meczu zdobył Robert Lazarek, który po 10 kolejkach ma już na koncie 36 trafień.

Ciekawe widowisko stworzyły drużyny Futbolu.legnica.pl oraz Inmiru Legnickie Pole. Po dynamicznym meczu ostatecznie lepsi okazali się ci pierwsi. Ekipa Wojciecha Sochackiego wygrała 5:2 i przeskoczyła w tabeli Hutę Miedzi Legnica.

Runda wiosenna Ligi Biznesu Miedzi Legnica zbliża się ku końcowi, ostatnia kolejka przed wakacyjną przerwą rozegrana zostanie 23 czerwca.

10. kolejka Ligi Biznesu Miedzi Legnica:

Wietrzak Team – Lidl 5:0 (wo)

Pracownicy Miedzi – Volvo V- motors 14:9

Bramki: Grządkowski 2, Hamanowicz 2, Syska 4, Serkies 2, Łysy 2, Raczkowski, Górski (Miedź) – Różański, Raczyński 4, Dudkiewicz 2, Ciołkosz , Brendowski (Volvo)

Inmir Legnickie Pole – Futbol.legnica.pl 5:2

Bramki: Wasilewski, Alwin 2, Spychaj, Zarański (Inmir) – N. Jurkiewicz, Taraciński (Futbol).

Faurecia – Koleje Dolnośląskie 17:1

Bramki: Choma 5, Lazarek 9, Andrzejewski, Nikodem 2 (Faurecia) – Gliński (KD)

Flashnet Internet – ZUIG PL Geo 5:6 (3:4) (rozegrany awansem 30.05)

Bramki: Mielniczuk, Sikora 2, Pęczkowski, Makarowski (Flashnet) –  Piotrowicz 3, Śmietański, Łotocki, Idziak (ZUIG)

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.