przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Dlaczego Klub Biznesu Miedzi Legnica? Przeczytajcie…

2015_momot_i_matwiej.jpgPonad dwa lata temu narodził się pomysł utworzenia Klubu Biznesu działającego przy pierwszoligowej Miedzi Legnica. Jak to w życiu bywa, początki były trudne, ale z każdym rokiem działo się w KB coraz lepiej. Dużo lepiej.

Już ponad 90 firm korzysta z projektu Klubu Biznesu. Przeprowadza pomiędzy sobą transakcje biznesowe, nawiązuje nowe kontakty, a nawet nawiązuje trwałe znajomości. Najlepszym przykładem są firmy Buwar oraz FM Lift, a konkretnie jej przedstawiciele. Maciej Matwiej oraz Bartosz Momot stworzyli duet, który wspiera swoje biznesy i nawet razem odwiedza klientów. Matwiej z Buwaru oferuje klientom wszelkiego rodzaju smary, w tym do łożysk, a Momot oferuje… łożyska. – Stąd zrodził się pomysł, żebyśmy wspomogli swoje działania. Jeździmy razem na spotkania, wymieniamy się klientami, a prywatnie nawet się przyjaźnimy – wyjawił nam Maciej Matwiej. Poniżej prezentujemy zdjęcia ze wspólnych wyjazdów obu Panów, którzy zwiedzili wspólnie już spory kawałek kraju. Ich firmom życzymy wielu udanych transakcji, a dwóm aktywnym członkom Klubu Biznesu sporej liczby godzin spędzonych na merytorycznych i kreatywnych rozmowach. Wybiegając jednak w przyszłość i mając na względzie jak najlepsze relacje pomiędzy naszymi klubowiczami, podpowiadamy Bartoszowi Momotowi, by nie próbował swoich sił z Maciejem Matwiejem w konfrontacji w… szachy!

 

2015_momot_i_matwiej_2.jpg

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.