przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Dr Oko na dłużej z Miedzią

2016-dr-oko-logo.jpgNiezwykle miło nam poinformować, że jeden z czołowych optyków w Polsce – Krzysztof Seniów – zdecydował się przedłużyć umowę z Klubem Biznesu Miedzi Legnica. – Ekspozycja marki przy Miedzi Legnica jest dla mnie bardzo korzystna i chcę tę współpracę rozwijać – przyznał właściciel sieci salonów Dr Oko.

Dr Oko we wszelkich możliwych klasyfikacjach satysfakcji klienta branży optycznej zajmuje czołowe miejsca. W tym momencie posiada już 8 salonów, ale cały czas myśli o rozwijaniu kolejnych punktów. Z marką Miedzi Legnica firma postanowiła związać się w ubiegłym roku we wrześniu i  po rocznej współpracy nadal chce budować swoją tożsamość z naszym klubem. – Widzę w tym projekcie ogromny potencjał i po prostu dobrze się tu czuję – ocenia dotychczasową współpracę Krzysztof Seniów, rekomendując jednocześnie swoje usługi. -

Od ponad dwudziestu lat, aby sprostać oczekiwaniom Klientów, postawiłem na rzetelną i najwyższą jakość usług oraz profesjonalny warsztat. Moja firma zwraca szczególną uwagę na obsługę Klienta.

Dewizą firmy Dr Oko jest nieustanne doskonalenie własnej wiedzy i doskonalenie umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom rynku. Należyte wykształcenie, wieloletnie doświadczenie gwarantują wysoką jakość wykonania okularów. W pracy korzystamy z posiadających gwarancję i atest szkieł oraz opraw okularowych produkowanych przez powszechnie uznane i renomowane firmy.

Więcej informacji na temat firmy znajdą Państwo pod adresem www.droko.pl.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.