przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Edmel zostaje z Miedzią

Edmel-logo-nowe.pngKolejna firma zdecydowała się na przedłużenie umowy z Klubem Biznesu Miedzi Legnica. Na kolejny rok dokumenty parafowało doskonale znane w Legnicy przedsiębiorstwo Edmel.  – Współpraca układa się bez zarzutów, jesteśmy partnerem od dwóch lat i przynajmniej przez kolejne 12 miesięcy nadal będziemy. Myślimy nawet nad zwiększeniem nakładów finansowych od przyszłego roku – tłumaczył tuz po spotkaniu właściciel firmy Radosław Melnyk.

Jako Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Edmel kompleksowo zaopatruje małe i duże firmy. Oferta obejmuje wszystko, co niezbędne w każdym przedsiębiorstwie, od materiałów i sprzętów biurowych poprzez umeblowanie każdego biura po środki czystości, kawę i herbatę. - Realizujemy nawet najbardziej niestandardowe zamówienia. Drugą naszą specjalizacją jest dział graficzno-reklamowy, który wykonuje: grawer laserowy (niemal na wszystkim), pieczątki, małą poligrafię (ulotki, wizytówki, teczki, katalogi), oklejanie samochodów, reklamy na wielko formatowych ekranach LED (telebimy), wydruki wielkoformatowe, oraz realizuje różne inne, nietypowe zlecenia – dodaje Radosław Melnyk. 

Edmel istnieje na rynku od 1992r. Początkowo jako hurtownia papiernicza, z biegiem lat firma bardzo się rozwinęła odpowiadając na potrzeby Klientów. Dziś świadczy dużo szersze spektrum usług dostosowanych do oczekiwań klientów.

Zapraszamy do siedziby firmy, która znajduje się w Legnicy na ulicy Szwoleżerów 2.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.