przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Firma Polished Games dołączyła do Klubu Biznesu Miedzi!

polished_games.pngW Klubie Biznesu Miedzi witamy firmę Polished Games, producenta i wydawcę gry Realms od Magic, która niedawno bardzo udanie zadebiutowała na międzynarodowym rynku! Pomysłodawcą i szefem Polished Games jest Krzysztof Dadełło, syn Andrzeja Dadełło – właściciela Miedzi.

Firma Polished Games powstała w kwietniu 2014 roku z inicjatywy Krzysztofa Dadełło. – To było moje marzenie i dążyłem do tego, by je zrealizować. W Polsce widzę bardzo duży potencjał na rynku gier, możemy śmiało konkurować z zagranicznymi studiami – mówi lider projektu Polished Games. Od powstania przez kolejne cztery lata firma mocno się rozwinęła. Dziś tworzy ją kilkunastoosobowy zespół game designerów i programistów. Pierwszą produkcją wrocławskiego studia jest Realms of Magic, którego premiera miała miejsce w grudniu 2017 roku. To gra typu RPG 2D osadzona w klasycznym, zachodnim świecie fantasy. Gracz tworzy swoją postać i żyje jej życiem, zbierając zasoby, tworząc przedmioty i budując bazę. Poznaje wirtualny świat i wykonuje różne zadania. Gra jest obecnie sprzedawana w wersji on-line na całym świcie i zbiera znakomite recenzje (93 procent ocen bardzo dobrych).

Lider projektu Polished Games oprócz fascynacji światem gier wirtualnych na co dzień kibicuje Miedzi. – Tato zaraził mnie kibicowaniem Miedziance. Gdy tylko czas mi na to pozwala, bywam na trybunach Stadionu im. Orła Białego. Teraz kiedy rozwinąłem swój biznes, też chcę pomagać Miedzi – mówi Krzysztof Dadełło, który od czasu do czasu kibicuje Miedzi także na meczach wyjazdowych, a teraz jego firma dołączy do Klubu Biznesu Miedzi.

Grę Realms of Magic wyprodukowaną przez studio Polished Games można kupić za pośrednictwem serwisu steampowered.com – TUTAJ. Polecamy!

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.