przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Galeria Piastów Złotym Sponsorem Miedzi Legnica

galeria_piastow-logo.jpgGaleria Piastów w Legnicy to serce miasta i ulubione miejsce spotkań jego mieszkańców. Od dawna wspiera też sportową wizytówkę miasta, czyli legnicką Miedź. To właśnie w Galerii Piastów mieści się także Strefa Miedzi – miejsce spotkań wszystkich kibiców Miedzianki. Teraz dodatkowo Galeria Piastów objęła także Złoty Pakiet Sponsorski w Miedzi!

Galeria Piastów położona jest nieopodal historycznego Zamku Piastowskiego i nawiązuje do dawnej zabudowy Starego Miasta. To miejsce najważniejszych wydarzeń kulturalnych, ale również sportowych! Dlatego Galeria Piastów od dawna jest ważnym partnerem Miedzi. To właśnie tam czas przed meczami i po meczach spędza wielu kibiców, a często można tu spotkać również zawodników Miedzianki, którzy w wolnym czasie chętnie spacerują i odpoczywają z całymi rodzinami, a także robią zakupy. Tu również odbywały się przedsezonowe prezentacje zarówno pierwszego zespołu Miedzi, jak i drużyn młodzieżowych z Akademii Piłkarskiej Miedzi.

W Klubie Fitness Condizione, który mieści się w Galerii Piastów, często podczas przygotowań do kolejnych spotkań ligowych i pucharowych trenują zawodnicy Miedzi. Wreszcie w Galerii Piastów mieści się Strefa Miedzi, czyli wizytówka Miedzi – stacjonarny salon sprzedaży, w którym kibice mogą kupić bilety, karnety i gadżety oraz spotkać zawodników i trenerów Miedzianki. Galeria Piastów jest także obecna na meczach Miedzi, a w konkursach na stadionie kibice mogą wygrać vouchery do restauracji mieszczących się w Galerii.

Galeria Piastów to także rozrywka na wysokim poziomie. Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Miedzi często wspólnie spędzają czas w parku rozrywki Play City, gdzie wśród wielu atrakcji jest nawet piłkarskie boisko. Zabawy i zajęcia integracyjne w Play City były także jedną z atrakcji dla młodych uczestników Międzynarodowego Turnieju Miedź Legnica Cup.

Jak widać Galeria Piastów od dawna jest ważna dla Miedzi i jej sympatyków. Objęcie Złotego Pakietu Sponsorskiego w Miedzi jest tego potwierdzeniem i kolejnym krokiem zacieśniającym znakomitą współpracę obu podmiotów. – Galeria Piastów jest ważna dla Miedzi i jej kibiców. To Partner na którego zawsze możemy liczyć – mówi Martyna Pajączek, prezes zarządu Miedzi.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.