przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Huta bez szans w starciu z Wietrzakiem

13262545_1032913986744240_825442012_o.jpgW hicie 9. kolejki Ligi Biznesu Miedzi Legnica Wietrzak Team zdeklasował Hutę Miedzi 13:3. Trzecie zwycięstwo zanotowali Pracownicy Miedzi. Bardzo ważne punkty zdobył Flashnet, który pokonał Futbol.legnica.pl.

Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Wietrzak Team nie dał szans Hucie Miedzi. Drużyna Stanisława Wietrzaka od początku meczu zdominowała przebieg boiskowych wydarzeń, do przerwy było już 7:1 i stało się jasne że kolejne trzy punkty padną łupem Wietrzak Team.

Pracownicy Miedzi zgodnie z przewidywaniami rozbili Lidla 11:1. Po trzy gole zdobyli Michał Grządkowski, Filip Raczkowski i Bartek Hamanowicz.

Trzy bramki zdobył również Krystian Kowalczyk, który w swoje urodziny poprowadził Flashnet Internet do zwycięstwa nad Futbolem.legnica.pl. Spotkanie było bardzo zacięte i skończyło się wynikiem 4:3.

Pozostałe dwa mecze rozstrzygnięte zostały przez walkower. Punkty bez gry do swojego dorobku dopisał Inmir Legnickie Pole oraz Faurecia.

9. kolejka LBML:

Koleje Dolnośląskie – Inmir Legnickie Pole 0:5 (wo)

Lidl – Pracownicy Miedzi 11:1

Bramki: Opałka (LIDL) – Grządkowski 3, Raczkowski 3, Górski 2, Hamanowicz 3 (Pracowicy)

Huta Miedzi – Wietrzak Team 3:13

Bramki: Kulikowski 2, Kowalski (Huta) – Cymbalista 2, Kanas 4, Tkacz 3, Pazio, Wilczyński, Kalicki, Dańczak (Wietrzak)

Flashnet Internet – Futbol.Legnica.Pl 4:3

Kowalczyk 3, Makowski (Flashnet) – Tymków 2, Pleśniak (Futbol)

Faurecia – Volvo V-Motors 5:0 (wo)

Pauza: ZUIG.PL – Geo

tab9.PNG

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.