przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Jedź z Miedzią do Hamburga na mecz Niemcy – Polska!

dortmund59.jpgWe wtorek 13 maja o godz. 20.45 reprezentacja Polski zmierzy się w Hamburgu w towarzyskim starciu z Niemcami. Klub Biznesu Miedzi Legnica organizuje wyjazd na to spotkanie – zapraszamy wszystkich chętnych!

Klub Biznesu Miedzi Legnica po raz kolejny zaprasza na wyjazd! Przypomnijmy, że członkowie Klubu Biznesu Miedzi byli już m.in. na meczu Ligi Mistrzów z udziałem Borussii Dortmund, a także na spotkaniu reprezentacji Polski ze Słowacją. 13 maja Miedź organizuje kolejny wyjazd – tym razem na towarzyski mecz biało-czerwonych z Niemcami w Hamburgu. Zapewniamy bilet na mecz, przejazd komfortowym autokarem i śniadanie. Oprócz meczu przewidujemy także popołudniowe zwiadzie Hamburga.

Wyjazd z Klubem Biznesu Miedzi to świetna zabawa, ale też możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych! Zapraszamy wszystkich chętnych! Wyjazd 13 maja ok. godz. 5 rano z Legnicy. Powrót bezpośrednio po zakończeniu meczu. Koszt wyjazdu to 600 zł. Na życzenie klienta wystawiamy faktury. Więcej informacji udziela wiceprezes Miedzi Radosław Rogiewicz – tel. 661-112-445, e-mail: radoslaw.rogiewcz@miedzlegnica.eu

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.