przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Klub Biznesu Miedzi przedstawił nową strategię rozwoju

2017_spotkanie_organizacyjne_klubu_biznesu__-_14.jpgPodczas spotkania z legnickimi przedsiębiorcami Klub Biznesu Miedzi przedstawił nową strategię rozwoju i działań na najbliższe miesiące. – Zależy nam na budowaniu wiarygodności i zaufania. Nowe działania będą widoczne w kilku obszarach – mów Paweł Kościółek, odpowiedzialny za cały projekt.

Podczas lutowego spotkania z przedsiębiorcami została zaprezentowana nowa strategia Klubu Biznesu Miedzi. Na jakie działania położycie główny nacisk w najbliższych miesiącach?

PAWEŁ KOŚCIÓŁEK: - Nowa strategia Klubu Biznesu Miedzi będzie widoczna w kilku obszarach działania. Naszym celem jest zintensyfikowanie działań opartych na wzajemnych świadczeniach między sponsorami, a także wprowadzenie nowej, bardziej efektywnej formuły spotkań biznesowych. Następnym krokiem będzie wprowadzenie projektu na poziom ogólnopolski, poprzez relacje biznesowe z innymi – działającymi przy klubach 1 ligi – Klubami Biznesu. To projekt zainicjowany w 1 lidze przez prezes Miedzi Martynę Pajączek, która jest też prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Zamierzamy usprawnić także przepływ informacji wewnątrz klubu i w tym celu wprowadzimy nowe kanały komunikacji z naszymi parterami. Chodzi m.in. o to, by ważne informacje przepływały szybciej, w myśl zasady, że czas to pieniądz. Położymy szczególny nacisk na wysoką jakość obsługi firm zrzeszonych już w Klubie Biznesu Miedzi – to one są naszymi partnerami. Budowanie więzi i zaufania między członkami Klubu Biznesu jest kluczowe dla powodzenia tego projektu.

Na czym polega ta nowa jakość obsługi klienta biznesowego i jak to w praktyce wygląda?

- To chyba najważniejsza kwestia w relacji z naszymi partnerami. Musimy doskonale poznać ich potrzeby, bo one często wykraczają poza zakres świadczonych usług. Nasi partnerzy muszą mieć pełną wiedzę o usługach, które proponują ich koledzy z Klubu Biznesu. Muszą sobie wzajemnie świadczyć usługi. I tu jest nasze największe zadanie – znając ich profile działalności i potrzeby, możemy skontaktować ze sobą różne firmy, które są w stanie sobie pomóc i wspólnie zrobić biznes. Będziemy do ich dyspozycji w każdym momencie. Musimy działać efektywnie i wszyscy być aktywni. Chcemy im pokazać, że na współpracy z Klubem Biznesu każdy może zyskać.

Co z firmami, które chcą dołączyć do Klubu Biznesu Miedzi?

- Chcemy, by nowi partnerzy dołączali do Klubu Biznesu z rekomendacji i poleceń obecnych klubowiczów, bądź po selekcji, której dokonamy sami. Zależy nam na budowaniu wiarygodności i zaufania wśród partnerów, dlatego starannie będziemy dobierać firmy do współpracy.

Klub Biznesu Miedzi będzie też spotykał się podczas meczów 1 ligi na legnickim stadionie?

- Zachęcamy naszych partnerów do aktywnego udziału w meczach piłkarskich pierwszego zespołu Miedzi, które są doskonałą okazją do nawiązywania nowych relacji biznesowych, bądź umocnieniu tych już funkcjonujących. Jest to również świetny moment, by spotkać się tam z zarządem klubu, lokalnymi samorządami, czy przedstawicielami środowisk biznesowych spoza Legnicy. Ale nie ograniczamy się tylko do oglądania meczów piłkarskich. Chętni będą mogli spróbować swoich sił na boisku podczas wspólnych, amatorskich rozgrywek. Tym tematem zajmie się Janusz Kudyba, znakomity piłkarz i trener. Futbol jest znakomitym pretekstem do spotkań w neutralnej formule bardzo różnych ludzi, więc korzystajmy z tego, co mamy do dyspozycji. Na tę integrację biznesu z klubem piłkarskim będziemy nalegać.

Janusz Kudyba to postać dotychczas kojarzona bardziej z działalnością sportową. Na czym będą polegały jego zadania w Klubie Biznesu Miedz?

- Janusz od lat działa przy Miedzi, jest oddany klubowi, zawsze był obecny i pomagał przy dużych projektach. Cieszy się ogromną sympatią i szacunkiem w legnickim środowisku, a od jakiegoś czasu obecny jest też przy naszych działaniach biznesowych. Ta sfera zawsze go bardzo interesowała i sam często przyznaje,  że gdyby nie został piłkarzem, to spełniałby się w biznesie. Chcemy wykorzystać jego otwartość, przebojowość, doświadczenie, a przede wszystkim znajomości na różnych obszarach sportowej i biznesowej działalności. Jego osoba to gwarancja, że obsługa firm będzie prowadzona nie tylko na wysokim poziomie, ale również w sympatycznej atmosferze, która służy biznesowi. 

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.