przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Klub Biznesu Miedzi zaprasza do gry

biznes3.jpgKlub Biznesu Miedzi Legnica wznowił od stycznia wtorkowe grania biznesowe. Wszystkich chętnych członków Klubu Biznesu Miedzi Legnica zapraszamy na wspólne, aktywne spędzenie czasu.

Wtorkowe grania Klubu Biznesu Miedzi Legnica to już tradycja, z której mogą śmiało korzystać wszyscy członkowie naszego klubu biznesu. Od początku 2015 roku sympatycy piłki nożnej ponownie spotykają się na sztucznej murawie przy ul. Hetmańskiej o godz. 18:30.

Wśród graczy znajdują się zarówno trenerzy jak i pracownicy Miedzi Legnica oraz chętni przedsiębiorcy zrzeszeni w Klubie Biznesu Miedzi. Zapraszamy na wtorkowe grania wszystkich chętnych przedsiębiorców.  

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.