przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Kobiece Twarze Miedzi w prestiżowym plebiscycie

2017_kobiece_twarze_-_miedz.jpg11 listopada na Zamku Książ odbyła się uroczysta gala IV edycji plebiscytu Kobiecych Twarzy. Wśród finalistek nie zabrakło przedstawicielki Miedzi Legnica i pań zrzeszonych w projekcie Klubu Biznesu. Z kolei żeński zespół naszego klubu został uhonorowany wyróżnieniem.

Kobiece Twarze – Women’s Faces to projekt, którego głównym celem jest promowanie kobiet aktywnych zawodowo, odnoszących w swoich dziedzinach sukcesy, wpływających na otoczenie innowacyjnymi pomysłami oraz działalnością na rzecz innych. Plebiscyt promuje również firmy, instytucje, stowarzyszenia, które stawiają na pełnouprawnienie kobiet, powierzając im menadżerskie stanowiska oraz dbając o ich ciągły rozwój. W tym roku – przy okazji IV edycji plebiscytu - organizatorzy przygotowali wyróżnienia w 6 kategoriach i niemal we wszystkich pojawiły się przedstawicielki naszego klubu. – To ważne, by pokazywać przedsiębiorcze kobiety, które osiągają sukcesy i móc docenić ich dorobek. W tegorocznej edycji konkurencja była niezwykle duża, tym bardziej cieszy mnie fakt, że w gronie najlepszych pań wyróżniono przedstawicielki na co dzień działające w ramach Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Świetnie, że zauważono żeńską a drużynę Miedzi Legnica – tłumaczyła prezes Miedzi Legnica Martyna Pajączek, która zasiadała w kapitule plebiscytu Kobiece Twarze. Warto podkreślić również fakt, że partnerem wydarzenia był Klub Biznesu Miedzi Legnica. – Nasza obecność podczas finałowej gali była bardzo widoczna, ufundowaliśmy również bon na półroczne uczestnictwo w naszym projekcie, który cieszyła się największym zainteresowaniem wśród uczestników – nie ukrywał radości Paweł Kościółek, pełnomocnik zarządu ds. klienta biznesowego.

REPREZENTATNKI MKS MIEDZI LEGNICA S.A. I KLUBU BIZNESU W PLEBISCYCIE KOBIECE TWARZE:

Debiutantki: Paulina Ościk-Witek (Fitness World. Osobowość: Agnieszka Gielec (Recman). Profesjonalistki w małych i średnich przedsiębiorstwach: Ewa Rybczyńska (rybczynski.pl), Anna Wanot (Centrum Dajax BHP), Edyta Romaniuk (Hurtownia Elektryczna Qba), Monika Ratkowska (Agencja Eventowa Sibled). Profesjonalistki w dużych przedsiębiorstwach: Katarzyna Odrowska (Koleje Dolnośląskie), Marzena Baraniak (MKS Miedź Legnica). Produkt/usługa: Żeński zespół Miedzi Legnica.

2017_kobiece_twarze_-_miedz.jpg

Piłkarki Miedzi Legnica z nagrodą. FOTO:kobiecetwarze.pl

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.