przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Kolejne śniadanie biznesowe z Miedzią

sniadanie_biznesowe_pazdziernik_2013_-_12.jpgWe wtorek 19 listopada o godz. 10.00 Miedź Legnica organizuje kolejne śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców. Wśród prelegentów znajdzie się m.in. Andrzej Dadełło, właściciel legnickiego klubu, który opowie o swoich inwestycjach giełdowych.

Jeżeli chodzi o frekwencję, to październikowe śniadanie biznesowe było rekordowe. Mamy nadzieję, że listopadowe będzie cieszyło się jeszcze większym zainteresowaniem. Tym razem ponownie będziemy mieli przyjemność gościć właściciela Miedzi Legnica Pana Andrzeja Dadełło, który opowie o psychologii rynków finansowych oraz o swoich inwestycjach giełdowych. Przewidzieliśmy także inne tematy: „Budowanie własnej marki” oraz „Finansowanie firm ze środków funduszu Jeremi”. Spotkanie odbędzie się 19.11.2013 o godz.10:00 w Hotelu Sękowski (ul. Gliwicka 15).

TEMATY SPOTKANIA:

1. DSA Investment S.A. – Prezes Rady Nadzorczej Andrzej Dadełło  
„Psychologia rynków finansowych” – część 2

2. Milena Bieńkowska
„ Budowanie własnej marki”

3. Dolnośląski Fundusz Gospodarczy Sp.  z o. o.
„Finansowanie firm ze środków funduszu Jeremi”

Chętnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu na e-mail: biznes@miedzlegnica.eu

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.