przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Kto okaże się lepszy ? Boruc czy Szczęsny ?

szczesny_wojciech_kadra_polski_2011.jpgKlub Biznesu Miedzi Legnica zaprasza wszystkich chętnych przedsiębiorców na pojedynek bramkarzy z udziałem Wojciecha Szczęsnego i Artura Boruca. Do tego niecodziennego wydarzenia dojdzie już w najbliższy wtorek, tuż po … treningu piłkarskim.

W najbliższy wtorek tradycyjnie Klub Biznesu Miedzi Legnica zaprasza przedsiębiorców na „Wtorkowe Granie” w Parku Miejskim. Początek o godzinie 18:30. Tuż po piłkarskich emocjach, zapraszamy na kolejne, lecz te … na najwyższym poziomie.

W ramach rozgrywek angielskiej Premier League, naprzeciw siebie staną drużyny Southampton FC oraz Arsenalu. Nie trzeba chyba specjalnie reklamować tego spotkania, ponieważ w obu zespołach bramek strzegą Polacy. W zespole „Świętych” znakomicie spisuje się Artur Boruc, natomiast między słupkami „Kanonierów” formą imponuje Wojciech Szczęsny. Takie wydarzenie piłkarskie nie może przejść bez echa wśród członków Klubu Biznesu Miedzi Legnica. W związku z tym, zapraszamy na wspólne oglądanie pojedynku dwóch najlepszych aktualnie polskich bramkarzy.

Zapraszamy do Hotelu Qubus o godzinie 20:40. Wspólnie w miłej atmosferze przekonajmy się, kto będzie lepszy. Boruc czy Szczęsny? 

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.