przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

LBML: Co raz ciaśniej w czołówce!

LBML_DANIEL_TARACINSKI.jpgFutbol.legnica.pl pokonał Lidla 12:2 w jedynym poniedziałkowym meczu Ligi Biznesu Miedzi Legnica. Dzięki wygranej drużyna Jacka Jurkiewicza wskoczyła na podium.

Zespół Jacka Jurkiewicza pewnie pokonał outsidera ligi. Mimo wysokiej porażki, gra Lidla nie wyglądała jednak najgorzej. Była to najniższa porażka tego zespołu w tej rundzie.

Dzięki zwycięstwu ekipa Futbol.legnica.pl wskoczyła na podium. W czołówce robi się coraz ciaśniej. Poza Wietrzak Team, który lideruje ze sporą przewagą, pozostałe zespoły dzielą niewielkie różnice a walka o medale zapowiada się pasjonująco.

Walkowera w meczu z Wietrzakem zdecydowała się oddać Faurecia. Ekipa Z LSSE ma ostatnio spore problemy kadrowe. W poprzedniej kolejce w meczu z Flashnetem zagrała w pięciu. W poniedziałek nie była w stanie skompletować składu pozwalającego na rozegranie meczu.

Futbol. Legnica.pl – Lidl 12:2 (6:0)

Bramki: Taraciński 5, M. Nieplowicz 2, Młotek, Makuła, Kubaszewski 2, N. Jurkiewicz (Futbol) oraz Buczek 2 (Lidl)  

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.