LBML: Faworyci zgodnie z planem. Wietrzak nowym liderem.

LBML_Durkalec.jpgBez niespodzianek w 6. kolejce Ligi Biznesu Miedzi Legnica. W czwartkowych meczach wygrywali faworyci – Inmir Legnickie Pole, Huta Miedzi oraz Wietrzak Team, który wskoczył na fotel lidera.

Dużo mniej emocji niż oczekiwano zobaczyliśmy w meczu Inmiru z Flashnetem. Spotkanie było wyrównane tylko do momentu remisu 2:2. Potem zespół z Legnickiego Pola zaczął wyraźnie przeważać co przełożyło się na wynik końcowy. Ostatecznie drużyna Wojciecha Sochackiego wygrała 8:2.

Problemów z pokonaniem Kolei Dolnośląskich nie miał Wietrzak Team. Drużyna Stanisława Wietrzaka kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, tym razem wygrała 15:4.Trzy punkty zdobyte w meczu z KD pozwoliły Arkadiuszowi Cymbaliście i kolegom wyprzedzić w tabeli dotychczasowego lidera Futbol.legnica.pl. Obie drużyny zmierzą się ze sobą w najbliższy poniedziałek.

Na trzecie miejsce w tabeli po zwycięstwie nad Volvo wskoczyła Huta Miedzi. Zespół Sebastiana Szczukiewicza początkowo męczył się z outsiderem, jednak z minuty na minutę hutnicy rozkręcali się i zwyciężyli 18:4.

6. kolejka Ligi Biznesu Miedzi Legnica:

Huta Miedzi - Volvo V-motors 18:4

Bramki: Murdza 5, Buchnat 3, Kowalski 2, Kulikowski 2, Kisiel, Klimko, Wojtusik, Ałdaś 2, Chmurowski (Huta) - Król 2, Brendowski, Lisowski (VOLVO)

Wietrzak Team - Koleje Dolnośląskie 15:4

Bramki: Kalicki 5, Cymbalista 4, Tkacz 2, Tomczyk 2, Wilczyński, Pazio (Wietrzak) - M. Kądzioła 2, Szpanek 2 (KD)

Flashnet Internet - Inmir Legnickie Pole 2:8

Bramki: Sikora, Sosnowski (Flashnet) - Terpiłowski 4, Synowiec, Szumański, Sejud, Zarański (Inmir).

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".