przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

LBML: Hit dla Wietrzaka

LBML.jpgWietrzak Team pokonał w poniedziałek najgroźniejszego rywala w walce o końcowy triumf w LBML – Inmir Legnickie Pole 7:4. Obie drużny stworzyły bardzo ciekawe widowisko. W drugim poniedziałkowym meczu Huta niespodziewanie łatwo poradziła sobie z Futbol.legnica.pl.

Po zwycięstwie nad Inmirem już tylko katastrofa może odebrać Wietrzakowi tytuł mistrza. Inmir traci już dziewięć punktów. Wietrzak nie przegrał do tej pory meczu i mało realne wydaje się, że zacznie seryjnie gubić punkty.

Ciekawie robi się za to tuż za podium. Huta wygrała z Futbolem 5:1 i wyprzedziła w tabeli ekipę Jacka Jurkiewicza. Pozostałe spotkania czwartej kolejki w najbliższy czwartek.

Wietrzak Team – Inmir Legnickie Pole 7:4

Bramki: Pazio 3, Kanas 2, Wilczyński, Horbal (Wietrzak) oraz Terpiłowski 2, A. Wasilewski, Szumański (Inmir)

Huta Miedzi – Futbol. Legnica.pl 5:1

Bramki: M.Nieplowicz (sam), Kowalski, Wojtusik 2, Buchnat (Huta) oraz P. Nieplowicz (Futbol)

tab13.PNG

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.