przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

LBML: Inmir wygrywa z Faurecią. Brązowy medal dla Huty

lbml2.jpgHuta Miedzi może być już pewna brązowego medalu Ligi Biznesu Miedzi Legnica. Hutnicy pewne podium zawdzięczają Inmirowi Legnickie Pole który pokonał w poniedziałek Faurecie 5:4.

Huta ma trzy punkty przewagi i lepszy bilans bezpośrednich meczów z Faurecią. Andrzej Kisiel i spółka mogą powalczyć nawet o srebrny medal, muszą jednak liczyć na potknięcia Inmiru w ostatnich dwóch meczach a taki scenariusz wydaję się mało realny.

Swoje spotkanie wygrał mistrz obecnego sezonu LBML – Wietrzak Team, który pokonał ZUIG PL Geo 12:7. Wielka w tym zasługa duetu Cymbalista – Kanas, który strzelił dla Wietrzaka 11 goli!

Srogi rewanż za porażkę z wiosny wzięło Vovlo. Lubinianie rozbili w poniedziałkowy wieczór Lidla aż 23:5. Dzięki zwycięstwu ekipa Grzegorza Różańskiego przeskoczyła w tabeli Koleje Dolnośląskie, które nie stawiły się na mecz z Flashnetem. Tym samym „Internetowcy” dopisali do swojego dorobku łatwe trzy punkty.

Bardzo ciekawie wygląda rywalizację o koronę króla strzleców w której prowadzi Robert Lazarek (Faurecia, 55 goli ) a gonić starają się go Daniel Taraciński (Futbol.legnica.pl 48 goli ) i Arkadiusz Cymbalista (Wietrzak Team, 45 goli)

 

Flashnet Internet – Koleje Dolnośląskie 5:0 (wo)

Wietrzak Team – ZUIG PL Geo 12:7

Bramki: Kanas 6, Cymbalista 5, Pazio (Wietrzak) oraz Piotrowicz 4, Rozpędowski, Łotocki, Nadolski.

Volvo V – motors – Lidl 23:5

Bramki: Herbut 2, Raczyński. Różański 2, Górski, Ptak 9. Łysak 8 (Volvo) oraz Lipniewicz, Gudzyk, Gawron, Przybyła, Domański.

Inmir Legnickie Pole – Faurecia 5:4

Bramki: Lesiak, Weremko 2, Czuchnicki, Grządkowski (Inmir) oraz Lazarek 2, Andrzejewski, Karpowicz.  

tab_17.PNG

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.