przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

LBML: Kto zgarnie trzy punkty w meczu na szczycie?

2016_Liga_Biznesu_kolejka_1_-_36.JPGPo prawie dwutygodniowej przerwie do gry wraca Liga Biznesu Miedzi Legnica. W spotkaniu na szczycie lider Faurecia zagra z Wietrzak Team, obie drużyny jeszcze w tym sezonie nie przegrały.

Faurecia po czterech meczach ma na koncie 10 punktów i otwiera ligową tabele. Jedno oczko a zarazem jeden mecz mniej ma Wietrzak Team. Obie drużyny w ostatniej kolejce odnotowały wygrane po ciężkich starciach. Faurecia ograła Pracowników Miedzi 5:4 a Wietrzak Team Inmir Legnickie Pole 7:5. Starcie jedynych  niepokonanych do tej pory drużyn zapowiada się więc pasjonująco.

Ciekawię zapowiadają się również inne spotkania piątej kolejki. Na drugie zwycięstwo z rzędu liczą Koleje Dolnośląskie. Plany będą im chcieli pokrzyżować Pracownicy Miedzi, którzy wciąż czekają na pierwsze punkty.

W podobnej sytuacji są piłkarze Lidla. Ich rywalem będzie czarny koń rozgrywek – Futbol.legnica.pl. Drużyna Jacka Jurkiewicza w dotychczasowych spotkaniach radziła sobie wyśmienicie i przez trzy pierwsze kolejki przewodziła stawce.

Ambicji i walki na pewno nie zabraknie w meczu ZUIG PL Geo z Hutą Miedzi. Obie drużyny w tabeli dzieli zaledwie jeden punkt. Drużyna która zgarnie w tym meczu trzy oczka może doskoczyć do ligowej czołówki. Podobny cel ma Flashnet Internet, który nie powinien mięć problemów z ograniem Volvo V-motors. Poniżej prezentujemy harmonogram 5. kolejki LBML:

5. Kolejka 09.05.2016: Godz. 20.00:

Koleje Dolnośląskie – Pracownicy Miedzi (Boisko 1)

Futbol.legnica.pl – Lidl (Boisko 2)

12.05.2016: Godz. 20.00:

Boisko 1: Faurecia – Wietrzak Team (Boisko 2)

Godz: 21.00

Boisko 1: Zuig Pl Geo – Huta Miedzi (Boisko 1)

Boisko 2: Flashnet – Volvo V-Motors (Boisko 2)

Pauza: Inmir Legnickie Pole

 

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.