przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

LBML: Kto zostanie Królem Strzelców?

2016_Liga_Biznesu_kolejka_1_-_43.JPGW czwartek zostanie rozegrana ostatnia kolejka Ligi Biznesu Miedzi Legnica. W walce o ten tytuł zostało już tylko dwóch zawodników Arkadiusz Cymbalista i Robert Lazarek.

Tegoroczna edycja Ligi Biznesu Miedzi Legnica obfitowała w gole. Dlatego też, rywalizacja o koronę króla strzelców była emocjonująca. Od początku rozgrywek na prowadzenie wysunęła się czwórka zawodników Daniel Taraciński (Futbol.legnica.pl), Robert Lazarek (Faurecia), Artur Choma (Faurecia) oraz Arkadiusz Cymbalista (Wietrzak). Wszyscy czterej zachwycali regularnością w zdobywaniu goli przez cały sezon. Obecnie klasyfikacja strzelców prezentuję się następująco:

 

  1. Robert Lazarek (Faurecia) 59. goli

  2. Daniel Taraciński (Futbol.legnica.pl) 52. gole

  3. Arkadiusz Cymbalista (Wietrzak Team) 50. goli

  4. Artur Choma (Faurecia) 47. goli

Dla Lazarka, Chomy i Taracińskiego sezon się już skończył. Swój mecz przeciwko najsłabszej drużynie ligi – Lidlowi rozegra za to Cymbalista. Dziewięć bramek w jednym meczu to jednak bardzo duży wyczyn. Czy przewagą jaką zbudował sobie Robert Lazarek wystarczy? Tego dowiemy się o godzinie 21.05 wtedy powinien zakończyć się mecz Wietrzak Team z Lidlem.  

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.