przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

LBML: Nagrody rozdane!

2016_zakonczenie_ligi_biznesu_-_31.JPGUczestnicy Ligi Biznesu Miedzi Legnica spotkali w ubiegły piątek w restauracji Hotex, gdzie odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Jak co roku tuż po zakończeniu rozgrywek uczestnicy Ligi Biznesu Miedzi Legnica wzięli udział w imprezie zakończeniowej podczas której wręczono nagrody drużynowe i indywidualne. W tym roku piłkarzy LBML gościła restauracja Hotex - włoska pizzeria znajdująca się w samym centrum Legnica.

Pamiątkowe statuetki powędrowały do najlepszego strzelca – Arkadiusza Cymbalisty (Wietrzak Team) oraz najlepszego bramkarza Jarosława Kostunia (Inmir Legnickie Pole). Wszystkie drużyny otrzymały puchary za uczestnictwo natomiast trzy najlepsze drużyny zostały uhonorowane medalami oraz nagrodami pieniężnymi.  

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.