przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

LBML: Od zwycięstwa do zwycięstwa. Wietrzak Team wciąż nie znalazł pogromcy

13262545_1032913986744240_825442012_o.jpgHit siódmej kolejki spotkań Ligi Biznesu Miedzi Legnica dla Wietrzak Team, który pokonał Futbol.legnica.pl 1:11. Drużyna Stanisława Wietrzaka wciąż pozostaje jedyną niepokonaną drużyną w stawce.

Siódmą kolejkę zainaugurował mecz Inmiru Legnickie Pole z Volvo. Drużyna z Lubina wzmocniona przed tym meczem Dominikiem Łysakiem nie była wstanie nawiązać wyrównanej walki z jednym z kandydatów do mistrzostwa i przegrała 12:3 pozostawiając jednak po sobie dobre wrażenie. A już za tydzień wielkie starcie outsiaderów – o pierwsze historyczne punkty w LBML powalczą Volvo i Lidl.

Wietrzak Team dopisał do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Drużyna Stanisława Wietrzaka pokonała w poniedziałek bezpośredniego sąsiada w tabeli Futbol.legnica.pl aż 1:11. Tym samym Wietrzak umocnił się na pozycji lidera z 18 punktami na koncie oraz jednym meczem mniej od Huty Miedzi, która wykorzystała potknięcie Futbol.legnica.pl i wskoczyła na drugie miejsce. Hutnicy wysoko pokonali Lidla. Znakomitą partię rozegrał Zbigniew Murdza który strzelił 5 goli. 

Bardzo ważne zwycięstwo odniosła Faurecia. Drużyna Artura Chomy pokonała po bardzo wyrównanym meczu Flashnet Internet, który praktycznie do ostatnich sekund walczył o jak najlepszy wynik. Tym razem górą była jednak Faurecia, która ostatecznie wygrała 6:4.

Drugie zwycięstwo po szalonym meczu zanotowali Pracownicy Miedzi. Wojciech Górski i spółka po zaledwie kilku minutach przegrywali z ZUIG PL Geo 3:0 jednak potrafili się otrząsnąć i doprowadzić do remisu a nawet wyjść na prowadzenie. ZUIG również pokazał charakter i odrobił straty. Po walecznej końcówce ostatecznie wygrała Miedź 9:7.

7. kolejka LBML:

Inmir Legnickie Pole – Volvo V-motors 12:3

Bramki: Sochacki, Spychaj 2, Synowiec 3, Szumański 2, Sejud 2, Czuchnicki (Inmir) – Lisowski, Purtak, Łysak (Volvo)

Pracownicy Miedzi – ZUIG PL Geo 9:7

Bramki: Serkies 2, Łysy 2, Grządkowski, Syska 3, Górski (Miedź) – Bochenek, Piotrowicz, Kulpa, Rozpędowski, Łotocki, Wiśniewski (ZUIG)

Futbol.legnica.pl – Wietrzak Team 1:11

Bramki: N. Jurkiewicz (Futbol.legnica.pl) – Cymbalista 2, Kanas, Dańczak 3, Wilczyński, Tomczyk 2, Kalicki 2.

Faurecia – Flashnet Internet 6:4

Bramki: Choma 2, Lazarek 3, Nikodem (Faurecia) – Makowski 2, Pęczkowski, Król.

Huta Miedzi – Lidl 13:2

Bramki: Wojtusik 2, Kulikowski 3, Chmurowski 3, Murdza 5 (Huta) – Gołębiewski, Świderski (LIDL)

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.