przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Liga Biznesu Miedzi Legnica: zagrać może każdy!

2015_LBML_-_finaly_-_21.JPGPod koniec marca wystartuję trzeci sezon Ligi Biznesu Miedzi Legnica. Przypominamy, że zapisać się może każdy. W naszej lidze mogą zagrać zarówno drużyny złożone z pracowników firm i instytucji, jak i te, które utworzy grupa znajomych.

Organizatorem i pomysłodawcą rozgrywek jest MKS Miedź Legnica S.A. Inicjatywa wyszła od firm zrzeszonych w Klubie Biznesu Miedzi Legnica. Wiele osób reprezentujących naszych partnerów uczestniczy we wtorkowym graniu organizowanym przez pracowników klubu, ale to im nie wystarczało. Zapragnęli mieć swoją ligę i swoje zasady. Na przełomie marca i kwietnia wystartuję już trzecia edycja rozgrywek w których zagrać może każdy – Niech nazwa nikogo nie zmyli. Nie czekamy tylko na biznesmenów ale na wszystkich kochających futbol – mówi Bartek Melniczuk jeden z organizatorów LBML.

Chcemy by w naszej lidze grało jak najwięcej osób. Niezależnie od umiejętności, wieku, czy płci. Liczy się rywalizacja, ale także – a może przede wszystkim – dobra zabawa i aktywne spędzanie czasu ze znajomymi. Liga Biznesu Miedzi Legnica została stworzona po to, by dostarczać piłkarskich emocji wszystkim.

Co czeka na uczestników Ligi Biznesu Miedzi Legnica? Mecze piłkarskie organizowane przy oświetleniu, boisko ze sztuczną nawierzchnią, profesjonalni sędziowie, woda dla każdej z drużyn, sportowe emocje i wartościowe nagrody. Najważniejsza jest jednak zabawa i regularne spotkania na świeżym powietrzu.

Kto może wziąć udział w rozgrywkach? Dosłownie każdy! Do udziału w lidze zapraszamy wszystkich miłośników gry w piłkę z Legnicy i okolic. Niezależnie od tego czy masz za sobą karierę piłkarską czy po prostu lubisz grać w piłkę i chcesz poczuć smak rywalizacji. Te rozgrywki stworzone są właśnie dla ciebie!

Chętnych do gry w Lidze Biznesu Miedzi zapraszamy do kontaktu z organizatorem pod nr telefonu – 883-991-500 lub poprzez e-mail: bartek.melniczuk@miedzlegnica.eu

2015_LBML_-_finaly_-_9.JPG

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.