przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Liga Biznesu Miedzi w nowej formule. Ruszają zapisy!

2015_LBML_-_finaly_-_41.JPGRuszają zapisy do Ligi Biznesu Miedzi Legnica. Trzecia edycja będzie się różnić od dwóch poprzednich. Tym razem zespoły będą rywalizować ze sobą przez cały rok!

Dwie pierwsze edycję Ligi Biznesu Miedzi Legnica cieszyły się dużą popularnością. Trzecia wystartuję pod koniec marca i będzie się znacząco różnić od dwóch poprzednich. Zasadniczą różnica będzie formuła i długość rozgrywek. W poprzednich edycjach zespoły rywalizowały ze sobą przez pół roku, a rozgrywki kończyły się fazą play-off. Jak będzie tym razem?

Zmagania nowego sezonu LBML ruszą pod koniec marca, a zakończą się na przełomie października i listopada. Przed wakacjami rozegrana zostanie runda zasadnicza, a po wakacjach zespoły wrócą do rywalizacji i zmierzą się ze sobą w rundzie rewanżowej. W odróżnieniu od ubiegłych edycji, zwycięzcy Ligi Biznesu Miedzi Legnica nie wyłoni finał. Tym razem wygra zespół, który w ciągu sezonu uzbiera najwięcej punktów. – Dwie pierwsze edycje rozgrywek można określić jako testowe. Mieliśmy okazję sprawdzić jakiej formuły rozgrywek oczekują od nas legniczanie i teraz wiemy, że w naszym mieście brakuję całorocznych rozgrywek piłkarskich dla amatorów. Stąd nowa formuła ligi – tłumaczy Bartek Melniczuk, jeden z organizatorów Ligi Biznesu.

Trzecią istotną zmianą będzie liczba zawodników na boisku. – Do tej pory graliśmy sześcioma zawodnikami w polu plus bramkarz. Po konsultacjach z graczami postanowiliśmy skorygować liczbę piłkarzy w polu do pięciu. Liczymy, że dzięki temu gra będzie jeszcze bardziej emocjonująca i widowiskowa – dodaje Melniczuk.

Wszystkich zainteresowanych grą w trzeciej edycji Ligi Biznesu Miedzi Legnica zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (e-mail: bartek.melniczuk@miedzlegnica.eu; tel. 883-991-500) Przypominamy, że do rozgrywek mogą zgłaszać się nie tylko drużyny złożone z pracowników firm i instytucji. Jeżeli razem z przyjaciółmi gracie w piłkę i chcielibyście sprawdzić się na tle innych amatorskich drużyn, ta liga jest właśnie dla Was! Zapraszamy!

 
lIGA_BIZNESU.jpg
Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.