przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Liga Bowlingu: Sękowski się rozkręcił

2015_bowling_biznes_klub_kregle_kregielnia_2_-_30.jpgŁukasz Sękowski, czyli gospodarz jednego z najbardziej komfortowych obiektów hotelowych w regionie, został liderem ligi bowlingu. Tym samym ma dużą szansę na zwycięstwo w turnieju.

Ubiegłotygodniowy lider Bartosz Jankowski spadł na czwartą pozycję, ale warto podkreślić, że Bartek walczy już nie tylko z rywalami, ale również z urazem kolana. Warto odnotować wyraźny postęp jego partnerki Agnieszki Grabowskiej, która przesunęła się już na 6. pozycję. Dzięki dobrej współpracy tej pary drużynowo zespół BPS Catering jest trzeci. Szaleje nadal Robert Gorczyca, który nie tylko dobrze gra w kręgle, ale równie skuteczny jest na boisku trawiastym podczas gry w Lidze Biznesu. Na prośbę graczy Ligi Bowlingu rozegrane zostaną jeszcze minimum dwie kolejki. A pod koniec maja uroczysta impreza, na której wręczone zostaną nagrody.

WYNIKI PO 4. KOLEJCE.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.