przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Maciej Żuk na dłużej z Miedzią

pro_elektro_logo.jpgBrązowy partner Miedzi Legnica, firma Pro Elektro, na czele z Maciejem Żukiem, zostaje w Klubie Biznesu przynajmniej na kolejne 12 miesięcy.

"Pro-Elektro"  oferuje szeroki zakres usług elektrycznych i stolarskich skierowanych do klientów indywidualnych ( mieszkania, domy, apartamenty ), placówek oświaty (żłobki, przedszkola, szkoły), firm (zakłady przemysłowe, sklepy, hotele, obiekty SPA itp. ) oraz instytucji państwowych.  Firma oferuje bogaty asortyment usług związanych z projektowaniem, pomiarami i wykonawstwem instalacji elektrycznych, odgromowych oraz teletechnicznych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów w ostatnich latach nasz partner poszerzył swoją ofertę o usługi stolarskie i wyspecjalizował się w budowie saun fińskich, infrared, wewnętrznych jak i zewnętrznych saun ogrodowych, bani ruskich, altan.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy dalszych sukcesów we współpracy z Klubem Biznesu.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.