przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Miedź Legnica ma kolejnego srebrnego partnera!

MIed_i_kancelaria.jpgKancelaria Radców Prawnych Kowalski, Popławski i Wspólnicy S.C. została srebrnym partnerem Miedzi Legnica. Dziękujemy za zaufanie i witamy na pokładzie!

Kancelaria specjalizuje się w prawie handlowym, gospodarczym, cywilnym, administracyjnym, prawie pracy, rodzinnym i podatkowym. Świadczy stałą obsługę jednostek samorządu terytorialnego i podmiotów gospodarczych, w tym również dla spółek publicznych. Doradza w sprawach korporacyjnych, przekształceń własnościowych i w toku procesów związanych z emisją akcji i obligacji. Reprezentuje klientów w toku postępowań o czyny nieuczciwej konkurencji.

Zespół nowego partnera Miedzi tworzą: Maciej Kowalski (radca prawny), Wojciech Popławski (radca prawny), Justyna Piechura (prawnik) oraz Patrycja Orłowska (prawnik).

Siedziba Kancelarii Radców Prawnych Kowalski, Popławski i Wspólnicy S.C. znajduje się w Legnicy przy ul. Kościuszki 17/3, a skontaktować się z nią można pod numerem telefonu 76 724 33 51.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.