przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica z Błaszczykowskim

2015_brat_blaszczykowskiego.jpgW Hotelu Sękowski odbyło się kolejne śniadanie biznesowe przedsiębiorców zrzeszonych w Klubie Biznesu. Tradycyjnie nie zabrakło ciekawych wykładów, merytorycznych prezentacji, dużej dawki humoru i… niespodzianki.

Właśnie za taką uznano pojawienie się podczas śniadania Dawida Błaszczykowskiego, brata Kuby – reprezentanta kadry narodowej, na co dzień piłkarza włoskiej Fiorentiny. Gość specjalny przedstawił krótką prezentację na temat funkcjonowania fundacji „Ludzki gest” swojego brata oraz przygotował dla klubowiczów wyjątkową gratkę! Każdy z członków Klubu Biznesu Miedzi Legnica miał okazję podczas śniadania zakupić egzemplarz biografii Jakuba Błaszczykowskiego z oryginalnym autografem bohatera. Książki rozeszły się jak świeże bułeczki, a klubowicze wykorzystali okazję, by porozmawiać z Dawidem nie tylko na temat fundacji i biografii, ale również podyskutować o awansie reprezentacji Polski na Euro 2016 oraz o pobycie „Kuby” w AC Fiorentina. Radości ze spotkanie nie krył choćby Grzegorz Dragan z firmy Sun-Dra Lift, który jest wielkim sympatykiem futbolu. – Fajna sprawa, zrobiłem sobie z Dawidem pamiątkowe zdjęcie, a także otrzymałem autograf. Kibicuję Kubie Błaszczykowskiemu, więc biografię kupiłem w kilku egzemplarzach, również dla najbliższych – zdradził legnicki przedsiębiorca.

2015_brat_blaszczykowskiego.jpg

Grzegorz Dragan i Dawid Błaszczykowski

Nie tylko on pozował do zdjęć i wykorzystał okazje zakupu wyjątkowego egzemplarza książki. Zrobiła to większość klubowiczów na czele z Maciejem Matwiejem z firmy Buvar, który nie tak dawno wydał swoją pozycję „Jeśli w coś mocno wierzysz” o losach Wojciecha Górskiego. – Dołączę tę pozycję do już bogatej kolekcji biografii sportowych – przekonywał Matwiej, z wykształcenia historyk.

Oprócz dodatkowych atrakcji, podczas śniadania nie zabrakło tradycyjnej wymiany kontaktów biznesowych, obmyślania wspólnych projektów pomiędzy firmami oraz prezentacji ofert handlowych. Tym razem swoje działania zaprezentowały: Kancelaria Radców Prawnych KPW – Kowalski, Popławski i Wspólnicy oraz firma szkoleniowa Falco, którą reprezentowała pani Agnieszka Rokicka. Kolejne śniadanie już za dwa tygodnie, a za tydzień? Relaks przy kręglach oraz kibicowanie zawodnikom I zespołu podczas meczu 14 kolejki I ligi z Olimpią Grudziądz. Do zobaczenia!

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.