przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Ostatnie w tym roku spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica

2017_sniadanie_biznesowe_listopad-47.jpg14 grudnia o godz. 12 tradycyjnie w Hotelu Sękowski odbędzie się Spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Już dziś serdecznie zapraszamy firmy zainteresowane pozyskaniem nowych kontaktów biznesowych oraz wszystkich partnerów zrzeszonych w projekcie.

Grudniowa odsłona będzie ostatnim tegorocznym spotkaniem podsumowującym działania Klubu Biznesu w 2017 roku. – Ale nie tylko. Zaprezentujemy najważniejsze wydarzenia, które planujemy zrealizować w przyszłym, przedstawimy nowe firmy, pochwalimy się przeprowadzonymi transakcjami, a także złożymy bożonarodzeniowe życzenia naszym klubowiczom. Przeniesiemy naszych partnerów na szybką podróż do Albanii, jak również rozlosujemy wśród uczestników ciekawe – mikołajkowe – prezenty – zapowiada Paweł Kościółek, koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica.
Frekwencja na ostatnich spotkaniach Klubu Biznesu była bardzo wysoka, tym razem również zapowiada się duża liczba firm chętnych wzięcia udziału w wydarzeniu. Każda zainteresowana spotkaniem osoba może zgłosić swoją obecność wysyłając mail z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą firmy na adres pawel.kosciolek@miedzlegnica.eu lub biznes@miedzlegnica.eu. Rejestracji można również dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu 510292406. Serdecznie zapraszamy!

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.