przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Paweł Kościółek gościem Dolnośląskiego Forum Business & Motivation

2017_kosciolek_pawel.jpgW najbliższą sobotę – 22 kwietnia – w Dzierżoniowie odbędzie się II edycja Dolnośląskiego Forum Business & Motivation. Gościem jednego z paneli dyskusyjnych będzie Pełnomocnik Zarządu ds. Klienta Biznesowego – Paweł Kościółek.

Dzierżoniowska konferencja to jedna z największych i najbardziej prestiżowych w kraju, dedykowana przede wszystkim przedsiębiorcom z Dolnego Śląska, choć wśród gości nie zabraknie również firm z innych części kraju. Tematem przewodnim jednodniowego eventu będzie motywacja w dążeniu do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Podczas tegorocznej edycji na  scenie  pojawią się znani ze świata biznesu mówcy na czele z Jackiem Walkiewiczem, Kamilą Rowińską, Ewą Foley, czy Grzegorzem Turniakiem, a imprezę uświetni koncert Stanisława Soyki. Organizatorzy spodziewają się rekordowej frekwencji, a wejściówki na to wydarzenie już dawno zostały wyprzedane . Do udziału w Forum zaproszony został Paweł Kościółek, który w trakcie jednego z paneli dyskusyjnych opowiadał będzie o budowaniu długotrwałych relacji biznesowych oraz o specyfice tworzeniu zespołu sprzedażowego przy klubie piłkarskim. – Odwiedziliśmy kilka podobnych projektów w Polsce, jednak najbardziej przypadła nam do gustu atmosfera oraz klimat spotkań i działalności Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Chcemy zaprezentować filozofię Waszej pracy szerszej publiczności – wyjaśnia  Marzena Zdolska, organizatorka wydarzenia. – Zaproszenie przyjąłem z ogromną satysfakcją. Zamierzam wykorzystać udział w Forum do promocji Klubu Biznesu, ale przede wszystkim w celu nawiązania relacji biznesowych, z których będą mogli skorzystać nasi klubowicze – przekonuje Paweł Kościółek.

Szczegółowe informacje na temat Dolnośląskiego Forum Business & Motivation znajdziecie na http://dolnoslaskieforum.pl.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.