przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Piłka od Miedzi, weekend w pałacu i 6 nowych firm

2017_sniadanie_biznesowe_grudzien-18.jpgW świątecznej atmosferze odbyło się ostatnie tegoroczne spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Nie zabrakło bożonarodzeniowych życzeń, wspaniałych nagród, merytorycznych prezentacji i rzecz jasna rozmów biznesowych. Zaprezentowano również 6 nowych firm.

Ponad 90. przedsiębiorców postanowiło wziąć udział w przedświątecznym spotkaniu Klubu Biznesu Miedzi Legnica, a wśród nich choćby Paweł Jędrzejczyk, mistrz świata muay-thai, właściciel firmy deweloperskiej z Wrocławia.

 – Już kilku moich partnerów biznesowych z Wrocławia opowiadało mi o waszych spotkaniach. W końcu udało mi się dotrzeć i muszę przyznać, że dobrze się tu czuję. Fajny klimat, ciekawi ludzie, duży potencjał biznesowy – ocenił popularny „Wergi”, który w towarzystwie kolegi z ringu - Tyberiusza Kowalczyka - chętnie rozdawał wizytówki sponsorom zrzeszonym w Klubie Biznesu.

Dwie merytoryczne prezentacje przedstawili nowi klubowicze – Monika Ratkowska z agencji eventowej Sibled oraz Robert Ozieraniec z firmy Korzenie Sukcesu. Klub Biznesu Miedzi Legnica wzbogacił się o sześciu nowych partnerów – firmę transportową Mistral, kawiarnię So! Coffee  (Galeria Piastów), firmę zajmującą się dzierżawą maszyn drukarskich Otus, zakład produkcyjny Cynk Mal, wspomnianą działalność Roberta Ozierańca Korzenie Sukcesu oraz Artema Tereszczenę , znanego w Legnicy kręgarza, specjalistę od terapii manualnej. 

Można z przymrużeniem oka powiedzieć, że rok zakończyliśmy na szóstkę. Teraz spotkamy się 2 lutego podczas gali Klubu Biznesu Miedzi Legnica, która odbędzie się w Hotelu Sękowski. Już dziś zapraszam – podsumował spotkanie składając klubowiczom bożonarodzeniowe życzenia Paweł Kościółek, pełnomocnik zarządu ds. klienta biznesowego.

Goście opuszczali Hotel Sękowski w dobrych humorach, a niektórzy nawet w doskonałej. Artem Tereszczenko wygrał w konkursie wizytówkowym piłkę z podpisami zawodników Miedzi Legnica, Grzegorz Fiks z Fiks Catering voucher  na bezpłatny udział we wszystkich przyszłorocznych imprezach kulturalnych od LCK Legnica, a Piotr Charańczuk z Gebruders Peters weekend dla dwóch osób w Pałacu Brzeźno.

 – Cieszy fakt, że mimo przedświątecznego okresu ,tak dużo firm zdecydowało się na spotkanie z nami. Większość partnerów podkreśla wyjątkową atmosferę, która panuje na naszych spotkaniach. Dobrze, gdy idzie ona w parze z biznesami – zakończył Janusz Kudyba, pełnomocnik zarządu. 

FOTO: BH

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.