przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Po wakacjach wraca Liga Biznesu Miedzi Legnica!

2016_Liga_Biznesu_kolejka_1_-_16.JPGZespoły rywalizujące w trzeciej edycji Ligi Biznesu Miedzi Legnica wracają do gry! W czwartek 1 września rozegrana zostanie pierwsza kolejka rundy jesiennej!

Po wakacyjnej przerwie do gry wraca Liga Biznesu Miedzi Legnica. Przypomnijmy iż po rudzkie wiosennej stawce przewodzi Wietrzak Team, drużyna która przez pierwszą cześć przebrnęła bez porażki! Zawodnicy Stanisaława Wietrzaką będą więc murowanymi kandydatami do tytułu mistrza. Za plecami lidera czai się jednak grupa pościgowa. Chrapkę na końcowe zwycięstwo na pewno ma również takie drużyny jak Inmir Legnickie Pole, czy Faurecia.

Pierwsze pojedynki już w najbliższy czwartek. Oto szczegółowy plan 1. kolejki rundy jesiennej:

1. KOLEJKA: 1.09.2016

GODZ. 19.10:

BOISKO 1: FUTBOL.LEGNICA.PL - KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE

GODZ. 20.10:

BOISKO 1: INMIR LEGNICKIE POLE - HUTA MIEDZI

BOISKO 2: ZUIG PL GEO - FAURECIA

GODZ: 21.10

BOISKO 1: LIDL - FLASHNET INTERNET

BOISKO 2: VOLVO V-MOTORS - WIETRZAK TEAM

PAUZA: PRACOWNICY MIEDZI

Pełny terminarz Ligi Biznesu Miedzi Legnica do pobrania TUTAJ.

tab10.jpg

 

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.