przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Prezydent Legnicy gościem specjalnym Klubu Biznesu

2016_sniadanie_biznesowe_marzec_tadeusz_krzakowski_-_31.JPGZa nami kolejna marcowa odsłona Śniadań Biznesowych Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Tym razem dobroczyńcy naszego klubu spotkali się w świątecznej atmosferze. Gościem specjalnym był Tadeusz Krzakowski prezydent Legnicy.

Drugie już marcowe spotkanie sponsorów Miedzi odbyło się tradycyjnie w Hotelu Sękowski. – Frekwencja rośnie ze spotkania na spotkanie. Podczas dzisiejszego spotkania również przybyło nam kilku przedsiębiorców, którzy już rozpoczęli realizowanie swoich interesów za pośrednictwem naszego klubu, co oczywiście bardzo nas cieszy. Mamy także kilka niespodzianek dla wszystkich, którzy dziś postanowili spędzić poranek właśnie z Klubem Biznesu Miedzi Legnica – mówił podczas porannego spotkania Paweł Kościółek z Klubu Biznesu Miedzi.

Niespodzianek było sporo. Każdy kto przybył na śniadanie biznesowe i wrzucił swoją wizytówkę do misy miał szansę na wylosowanie podarunków od sponsorów Miedzi. Rozlosowano sześć ekskluzywnych win oraz kalendarz z autografem Jakuba Błaszczykowskiego. 

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.