przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Przed nami kolejne spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica

2018_sniadanie_biznesowe_andrzej_dadello_-_47.jpgTym razem spotykamy się w czwartek 18 października o godz. 11:00 w Hotelu Sękowskim.

To będzie drugie w tym sezonie spotkanie Klubu Biznesu. Poprzednie, zorganizowanie niemal równo miesiąc temu, zaszczycił swoją obecnością Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi Legnica.

Tak jak ostatnio, także i tym razem chcemy wyróżnić nowych partnerów Miedzi oraz tych, którzy przedłużyli z nami współpracę na nowych warunkach. Spotkania Klubu Biznesu to także doskonała okazja do tego, aby jego członkowie mogli ze sobą w luźnej atmosferze porozmawiać o współpracy w obszarze swoich działalności. Każdy będzie miał możliwość zaprezentowania swojej firmy.

Szczegółowych informacji o spotkaniu Klubu Biznesu udziela Ewelina Andrzejewska-Akacka pod numerem telefonu 577 399 772 oraz adresem mailowym reklama@miedzlegnica.eu.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.