PWSZ w pakiecie złotym!

2017_pwsz_logo.jpgPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy od 1 czerwca br. została Złotym Partnerem Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Dziękujemy za zaufanie!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy istnieje już 19 lat i jest jedną z najstarszych publicznych uczelni zawodowych w kraju. Jest też – co warto zaakcentować – jedną z największych uczelni tego typu, uczelnią nieustannie modernizowaną, rozbudowywaną i wyposażaną, by coraz lepiej pełnić swoją misję edukacyjną.

Od początku swojego istnienia Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy dąży do zaspokojenia potrzeb Regionu. Z jednej strony umożliwia młodzieży kształcenie na poziomie wyższym, z drugiej dostosowuje kierunki studiów do rzeczywistych potrzeb przedsiębiorstw i instytucji działających w najbliższym otoczeniu. Te działania połączone z  inwestowaniem we własną kadrę nauczycieli akademickich i stałym rozwojem bazy materialnej stanowią trwały fundament sukcesu uczelni.

Bogaty wachlarz atrakcyjnych kierunków studiów I stopnia – licencjackich, inżynierskich i studiów II stopnia – magisterskich oraz szeroka gama studiów podyplomowych, kursów i szkoleń, nowoczesne zaplecze dydaktyczne, naukowo-badawcze a także współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami, w których studenci mogą odbywać praktyki zawodowe, stanowią mocne filary Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Nieustanny rozwój i dążenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, by stać się szkołą prawdziwie akademicką to powinność Uczelni wobec studentów, którzy zawierzają jej swoją przyszłość, ale także szacunek dla wielowiekowej, sięgającej średniowiecza, tradycji legnickiej edukacji.

 

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.