przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

Rekordowa frekwencja na październikowym śniadaniu biznesowym

2016_sniadanie_pazdziernik_-_8.JPGZa nami kolejne w tym roku śniadanie biznesowe Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Praktycznie każde spotkanie zaskakuje prowadzących frekwencją, a akurat październikowe okazało się rekordowe pod jej względem. Ponad 140 firm nie tylko z Dolnego Śląska ale również z innych regionów Polski.

Na śniadaniu biznesowym gościliśmy przedstawicieli działu marketingu Lecha Poznań, założycieli Akademii Marcia Gortata czy też Fundacji Jakuba Błaszczykowskiego.

Tradycyjnie powitaliśmy nowe firmy, które dołączyły do grona klubowiczów. Tym razem były to:
1. Inchcape Motor Wrocław dealer marki BMW
2. Malvion Sp. z o.o. - firma zajmująca się tworzeniem aplikacji na telefony komórkowe
3. Starlit Sp. z o.o - firma oferująca m.in. pomoc w pozyskaniu dotacji unijnych
4. ekantor.pl - internetowa platforma do wymiany walut
5. Pałac na Wodzie - Hotel Spa z Kotliny Jeleniogórskiej

Natomiast firma Modern Solutions przedłużyła na kolejny rok umowę współpracy z Klubem Biznesu Miedzi i odebrała po raz kolejny pakiet powitalny dla nowych klubowiczów. Kolejne spotkanie już za 3 tygodnie w piątek 18.11.2016. 

FOTO: Bartłomiej Hamanowicz

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.