SPONSOR: ADAMIETZ Sp.z o.o.

adamietz-logo.jpgW gronie sponsorów naszego klubu witamy kolejną firmę. Tym razem miło jest nam przedstawić posiadacza pakietu srebrnego, firmę ADAMIETZ Sp. z.o.o. WItamy na pokładzie i życzymy udanej współpracy.

Firma działa na polskim rynku od 1994 roku. W ciągu ostatnich 17 lat firma rozwinęła się od firmy specjalistycznej, w zakresie dachów i fasad do firmy prowadzącej projekty budowlane w pełnym zakresie GW, w tym projekty design and build, w szczególności dotyczące obiektów: produkcyjnych, handlowych, magazynowych, salonów samochodowych, obiektów sportowych, biurowych, użyteczności publicznej i wielu innych.
FIRMA OFERUJE:
- Kompleksowe Generalne Wykonawstwo obiektów kubaturowych
- Produkcja izolacyjnych Płyt Warstwowych (ściennych i dachowych)
- Produkcja elementów wykończeniowych i konstrukcyjnych stalowych, zimno giętych
- Własne biuro projektowe
- Własna logistyka, ciężki i lekki sprzęt budowlany
- Własne brygady budowlane

Zapraszamy również na stronę firmową www.adamietz.pl

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.