SPONSOR: Budopartner

logo_budopartner.jpgW gronie klubowiczów witamy formę Budopartner. Gratulujemy podjęcia decyzji o dołączeniu do Klubu Biznesu Miedzi Legnica i życzymy udanej współpracy.

Firma Budopartner powstała w 1998 jako prywatne przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych i doradztwem w zakresie ich stosowania.

Dynamizm i konsekwencja działania zostały szybko zauważone na rynku lokalnym, co zaowocowało umową z potentatem na rynku materiałów elewacyjnych firmą DRYVIT.

Domeną firmy Budopartner początkowo stały się elewacje, tynki i farby. Wśród jej dostawców znajdują znani producenci krajowi i zagraniczni. Bezpośrednie umowy z producentami gwarantują, że oferowane ceny są bardzo korzystne, a posiadany asortyment oraz wprowadzane nowości powodują, że Budopartner jest sprawdzonym partnerem zarówno dla klienta indywidualnego, jak i wykonawcy prac budowlanych.

Budopartner zaopatruje: hurtownie, klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, developerów.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.