Sponsor: Ewra

2017-ewra-logo.jpgOd początku lutego na współpracę z Klubem Biznesu Miedzi Legnica zdecydowała się wrocławska Ewra. Firma zajmuje się skuteczną windykacją w sektorze B2B. Serdecznie witamy na pokładzie i gratulujemy decyzji.

Ewra to lider lokalnego rynku windykacji. – Oceniamy projekt Klubu Biznesu wysoko. Uczestniczyliśmy w spotkaniach biznesowych oraz poznaliśmy projekt od strony merytorycznej. Cieszymy się, że możemy do niego dołączyć – przekonuje Maciej Zeimski, prezes zarządu.

Ewra to w szczególności:

- windykacja i mediacja pomiędzy przedsiębiorcami
- podejmowaniu działań na terenie całej Polski oraz w większości krajów Europy
- reprezentowanie klienta na każdym etapie polubownym, sądowym i egzekucyjnym

Firma została honorowana jako serwisant windykacyjny na polisach ubezpieczycieli należności KUPEG a.as, Grupa Credendo, Atradius Credit Insurance n.v., Ergo Hestia S.A. Firma pobiera wynagrodzenie od klienta wyłącznie w postaci prowizji od skutku.

Witamy kolejnego partnera w gronie klubowiczów i życzymy wielu sukcesów.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.