Sponsor: Fabryka Platerów HEFRA S.A.

hefra_logo.jpgKolejną firmą, która dołączyła do grona partnerów Klubu Biznesu Miedzi Legnica jest polska firma z wieloletnią tradycja na rynku – Hefra. – Od dłuższego czasu obserwujemy projekt, którego idea nam pasuje, a grono odpowiada. Cieszymy się, że możemy brać udział w tym wydarzeniu – mówił podczas podpisywania umowy Krystian Zawiślak, wiceprezes zarządu.

Hefra jest jedynym polskim producentem srebrnych i posrebrzanych sztućców oraz galanterii stołowej, a także wysokiej jakości sztućców ze stali nierdzewnej.

Firma powstała w 1961 roku z połączenia dwóch największych przedwojennych zakładów produkujących platery  tj. Zakładów J. Fraget [rok zał. 1824] i Braci Henneberg [rok zał. 1856]. Produkcja zakładu jest zatem kontynuacją ponad 180 – letniej tradycji i doświadczenia. Proces produkcyjny w firmie jest kombinacją tradycyjnych i najnowocześniejszych technologii obróbkowych.

Zapraszamy do współpracy!

hefra_do_tekstu.jpg

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.