SPONSOR: FOCIS

focis_logo.jpgFirma Focis powstała w 1991 roku. Przez ponad 22 lata pracy zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, które zaowocowały pełnym profesjonalizmem. W Naszym salonie każdego dnia rodzą się nowe pomysły i są projektowane indywidualne aranżacje kominków.

W ofercie firma posiada produkty kilkudziesieciu renomowanych firm produkujących paleniska, natomiast jeśli chodzi o obudowy, jest w stanie spełnić każde życzenie Klienta. Dysponuje bogatym zbiorem katalogowym i fotograficznym.

Oferuje:

- kominki: klasyczne, nowoczesne, stylowe i kaflowe

- wkłady kominkowe w różnych stylach, wielkościach i funkcjach

- wkłady: panoramiczne, harmonijkowe i gilotynowe

- piecyki z szybą typu "kozy" oraz piece wolno stojące, które nie wymagają dodatkowej zabudowy ze względu na wszystkie walory estetyczne.

Pracownicy firmy montujący kominki są pracująi od samego początku istnienia firmy i stale uczestniczą w szkoleniach dotyczących najnowszych technologii w tej branży. Focis jest członkiem "Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie" i laureatem konkursu "Mam kominek". Firma wykonała wiele pięknych realizacji kominków, nie tylko w domach jednorodzinnych ale również w odrestaurowanych pałacach, restauracjach i hotelach.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.