SPONSOR: GB Sp. Z o.o.

gb_logo_okna.jpg

W gronie sponsorów Miedzi Legnica witamy firmę GB Sp. Z.o.o. Nowy członek Klubu Biznesu Miedzi Legnica spośród pakietów sponsorskich wybrała srebrny. Gratulujemy decyzji, witamy i życzymy owocnej współpracy.

Firma istnieje na rynku od 1999 roku. Okres działalności to okres, przez który nieustannie firma rozwijała się oraz zdobywała doświadczenie. Na pierwszym miejscu stawia na jakość. Posiada własne ekipy montażowe oraz oferuje wysokiej jakości produkty. Swoją ofertę opiera wyłacznie na produktach renomowanych, czołowych firm jak: Oknoplast, Hormann, Portos, Porta, Gerda, Velux co umożliwia dostęp do najnowszych technologii.

gb_logo_okna.jpg

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.