Sponsor: Huras

2017_huras_logo.pngNiezwykle miło nam poinformować, ze kolejną firmą, która zdecydowała się dołączyć do Klubu Biznesu Miedzi Legnica, jest przedsiębiorstwo z niemieckim kapitałem – Huras. Umowa została parafowana na rok w pakiecie srebrnym.

Rozwijamy się, stawiamy nowy obiekt w Legnickim Polu, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie firmy, które chcą nam pomóc – przekonywał Marek Zalewski, który w imieniu właściciela Martina Hurasa reprezentował spółkę, zajmującą się budową i konstrukcją maszyn specjalnych eksportowanych w szczególności na rynek niemiecki. –Cieszę się, że będziemy członkami klubu biznesu, bo obserwujemy ten projekt od jakiegoś czasu i widzimy w jakim tempie się rozwija – dodał Zalewski.

Gratulujemy decyzji i życzymy sukcesów.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.