SPONSOR: Inter Cars

2017-intercars-logo.jpgMiło nam poinformować, że kolejną firmą, która dołączyła do Klubu Biznesu Miedzi Legnica jest Inter Cars. To jeden z liderów dystrybucji i sprzedaży części samochodowych w kraju.

Inter Cars jest największym importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta firmy obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Intercar dystybuuje towary pochodzące od około 500 dostawców (w większości z krajów Unii Europejskiej) do około 21 tysięcy zarejestrowanych odbiorców.

Firma posiada 235 filii w kraju oraz ponad 200 oddziałów w Europie (Czechy, Słowacja, Ukraina, Litwa, Węgry, Chorwacja, Włochy, Rumunia, Łotwa, Estonia, Mołdawia, Bułgaria i Słowenia). W ofercie spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych zarówno renomowanych producentów oferujących towar najwyższej jakości, jak i od tych produkujących dobrej jakości zamienniki w bardziej przystępnych cenach.

Szczegółowa oferta na www.intercars.com.pl

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.