przycisk-klub2.jpg przycisk-akademia2.jpg przycisk-biznes2.jpg

SPONSOR: Koflex

2015_koflex_logo.jpgW gronie sponsorów Miedzi Legnica witamy firmę Koflex, która dołączyła do grona posiadaczy brązowego pakietu sponsorskiego. Gratulujemy decyzji i życzymy owocnej współpracy.

KOFLEX jest ekspertem w dziedzinie promocji firm a zarazem, producentem szeroko rozumianej poligrafii: etykiet samoprzylepnych, opakowań, fototapet, druku wielkoformatowego, projektuje i wdraża serwisy i sklepy internetowe. Posiada i stale powiększa park najnowszych wielokolorowych maszyn do druku, własny dział graficzny, potężne serwery hostingowe, a także własną innowacyjną sieć ekranów LCD w Starostwach Powiatowych w całej Polsce. Ponieważ nie pośredniczy lecz sam produkuje reklamy, robi to solidnie i szybko utrzymując konkurencyjny poziom cen.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.