SPONSOR: Koleje Dolnośląskie

koleje_dolnoslaskie_logo.jpgNowym klubowiczem z pakietem srebrnym została firma Koleje Dolnośląskie, którą witamy serdecznie w gronie Klubie Biznesu Miedzi Legnica i życzymy udanej współpracy.

Koleje Dolnośląskie S.A. są spółką samorządową. Zostały powołane do życia na mocy Uchwały Nr XX/246/07 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 28 grudnia 2007r. W uzasadnieniu do wskazywanej wyżej uchwały wyznaczono cel działania spółki, którym jest przewóz pasażerów autobusami szynowymi w obrębie Dolnego Śląska. Wyznaczone zadanie firma realizuje na zlecenie samorządu wojewódzkiego. Jako pierwszy pasażerski przewoźnik w Polsce, po uzyskaniu licencji, otrzymała Europejski i Krajowy Certyfikat Bezpieczeństwa.

2016_sniadanie_biznesowe_czerwiec_-_16.jpg

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.