SPONSOR: Modern Solutions

2016-modern-solutions-logo.jpgFirma Modern Solutions oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie instalacji elektrycznych oraz interligentych rozwiązań automatycznego sterownia urządzeniami domowymi oraz ich zdalnego sterowania za pomocą głosu użytkownika, czy urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety.

1. Instalacje elektryczne

Firma wykonuje kompleksowo instalacje elektryczne począwszy od etapu projektowego po wykonanie „pod klucz”.

2. Inteligentny dom

oferta wszędzie tam, gdzie procesy sterowania wymagają wykonania przez człowieka czynności manualnych, takich jak załączenie lub wyłączenie oświetlenia, jego rozjaśnienie lub przyciemnienie, załączenie ulubionej muzyki, czy otwarcie rolet lub żaluzji, wystarczy zastosować urządzenia sterujące w/w procesami w sposób automatyczny lub zdalny, bez konieczności ruszania się z kanapy.

3. Napędy do bram

Firma oferuje sprzedaż i montaż napędów do bram sterowanych radiowo za pomocą pilota lub poprzez system automatyki budynkowej.

4. Domofony i wideodomofony

Modern Solutions oferuje dobór i montaż nowoczesnych systemów domofonowych i wideo domofonowych renomowanych producentów zarówno dla domów jednorodzinnych jak i dla biur oraz budynków.

Więcej informacji na stronie http://modern-solutions.pl/

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.