SPONSOR: Myjnia samochodowa NIAGARA

2016-NIAGARA-LOGO.jpgMyjnia "Niagara" powstała w 2010 roku z myślą o klientach ceniących sobie czas, prestiż, wygodę oraz wysoki standard oferowanych usług. W trakcie swojej działalności firma rozwinęła się w dziedzinie wymiany opon czy też klimatyzacji. Z jej usług korzystają zarówno klienci indywidualni jak i firmy.

Niagara specjalizuje się w: praniu tapicerki, kompleksowym myciu samochodów, czyszczeniu wnętrz, klimatyzacji, polerowaniu lakieru, wymiany opon. Do pozbywania się zanieczyszczeń firma używa najlepszych środków dostępnych na rynku, co powoduje, iż pojazdy klientów niezwykle długo zachowują świeży wygląd.
Myjnia znajduje się na ulicy Senatorskiej 37 w Legnicy.

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.