SPONSOR: Polkon Sp. z o.o.

2016_polkon_logo.jpgWitamy w gronie sponsorów Miedzi Legnica firmę Polkon Sp. z o.o., która zdecydowała się na wykupienie złotego pakietu sponsorskiego. Gratulujemy znakomitej decyzji i życzymy owocnej współpracy.

Polkon Sp. z o.o. jest firmą z 10-letnim doświadczeniem w krajach Unii Europejskiej, głównie na terenie Niemiec.
Oferuje wynajem i sprzedaż:
- kontenery biurowe
- kontenery socjalne
- kontenery sanitarne
- kontenery magazynowe

Usługi: obsługę i serwis kontenerów, podłączanie wody i prądu na czas trwania budowy, pomoc w organizowaniu zaplecza w zakresie stworzenia miejsca pracy na terenie budowy.

Zapewnia serwis techniczny. Pracownicy Polkon Sp. z o.o. służą pomocą w doborze i zastosowaniu odpowiedniego kontenera tak, by potrzeby klientów były w pełni zaspokojone.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów elektrotechnicznych oraz transport międzynarodowy do 3,5 t.
Polkon Sp. z o.o. stale się rozwija podnosząc standard firmy oraz jakość świadczonych usług. Posiada doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą co przekłada się na zadowolenie klientów.
Więcej informacji na stronie www.polkon.eu

Śniadanie biznesowe
Wyjazdy na mecze
Strefa Miedzi Legnica

"Patrzymy na Miedź w kontekście długoterminowym. Klub budujemy w wielu obszarach. Uruchomiliśmy Biznes Klub Miedzi, który już w nadchodzącym roku powinien przynieść pierwsze dochody. W perspektywie 4-5 lat ma się on stać kolejnym mocnym źródłem finansowania Miedzi".

Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.